VivaQuartet je sláčikové kvarteto, ktoré počas svojich štúdií založili štyri talentované umelkyne, dnes už absolventky Vysokej školy múzických umení v Bratislave.  Ich vystúpenie, príjemné nielen na počúvanie, je ideálne ako program na komornejšie eventy, no dodá lesk i väčším podujatiam, či už ide o svadby, vernisáže, konferencie, večierky, plesy, alebo iné spoločenské príležitosti. VivaQuartet patrí jednoducho všade, kam sa nehodí príliš hlučný alebo moderný program.
V repertoári VivaQuartet nájdete krásnu hudbu z najrôznejších kútov hudobného sveta – od pokladov klasiky, cez ohnivé argentínske tangá, až po filmovú a populárnu hudbu. Nezáleží na tom, či ide o Mozarta alebo Beatles, všetko sa spojí v klasicky krásnom zvuku sláčikových nástrojov.
VivaQuartet má za sebou nespočentné množstvo verejných i súkromných vystúpení. V televízii ste ho mohli vidieť v obľúbenej show „Modré z neba“, spolupracovalo tiež na hudobných albumoch populárnych slovenských kapiel, ako napr. Gladiátor, Desmod, Horkýže Slíže.
Dve členky VivaQuartet môžete poznať aj ako huslistky z elektrického husľového tria XPLOSION (www.xplosion.sk).